catering

Nasz słodki catering to znakomite uzupełnienie zarówno małych, kameralnych spotkań jak i dużych wydarzeń. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zamówienia, indywidualnie dopasowując je do klienta.

catering

W swojej ofercie mamy szeroki wybór  ciast, babeczek i  ciastek które ze względu na wygodę są przygotowane w małych porcjach. W naszym asortymencie posiadamy także różnego rodzaju ciasteczka wagowe, które mogą stać się doskonałym  dopełnieniem słodkiej oferty.  Niebanalnym punktem kulminacyjny spotkania jest tort. Nasza oferta składa się z 27 katalogowych propozycji. Jednakże aby podkreślić wyjątkowy charakter imprezy tworzymy torty indywidualnie dobrane do tematyki spotkania, które zarówno wyglądem jaki i smakiem zachwycą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Nasza oferta zawiera także produkty piekarnicze. Proponujemy państwu pieczywo  wyrabiane według tradycyjnych receptur i wyselekcjonowanych składników. Oferujemy  zarówno pieczywo pszenne, żytnie jak i mieszane a także chleby smakowe, które zawierają specjalne kompozycje ziaren nadające poszczególnym chlebom wyjątkowy smak.

Z pośród bogatej oferty każdy klient znajdzie produkt,
który zyska jego aprobatę
.

Nasza oferta to również doskonały i smaczny żurek oraz barszcz biały.
WEJDŹ I ZOBACZ PRZEPIS.

Wysokie standardy produkcji z wykorzystaniem naturalnych surowców sprawiają, że Cukiernia oraz piekarnia Gronpiek oferuje świeże i zdrowe produkty najwyższej jakości, o wysublimowanym smaku, które dzięki systematycznie rozbudowywanej sieci sklepów firmowych są łatwo dostępne dla klientów.
Kunszt naszych piekarzy i cukierników doceniany jest przez naszych konsumentów, wystawiających nam pozytywne opinie.